Likvidace vozidel Kyjov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kyjov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Hodonín. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kyjov

Kyjov – Srdce Moravského Slovácka

Kyjov je klenotem v oblasti Moravského Slovácka, známým svými kulturními tradicemi, malebnými vinicemi a bohatou historií. Při procházce městem můžete obdivovat historické památky, kulturní domy a náměstí, které vyprávějí příběhy minulých generací. Je to místo, kde tradice a moderní život společně tvoří harmonický celek.

Ekologie a Ochrana Přírody

V dnešní době je pro Kyjov, stejně jako pro mnoho jiných míst, důležitá péče o životní prostředí. Ekologické vědomí a snaha o zachování přírodního bohatství jsou klíčovými hodnotami této oblasti. Občané a místní správa se snaží podporovat udržitelné životní praktiky a podniky, které prioritizují ekologii.

Ekologická Likvidace Vozidel v Kyjově

A právě zde přichází na řadu naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Nabízíme rychlé a bezpečné služby, přičemž naše hlavní prioritou je minimalizace dopadu na životní prostředí. Staré automobily, které již nejsou v provozuschopném stavu, mohou způsobit značné škody na životním prostředí, pokud nejsou řádně likvidovány. Naše firma se proto zaměřuje na to, aby byl tento proces co nejekologičtější.

Odtah Autovraků s Respektem k Přírodě

Kromě likvidace vozidel nabízíme i odtah autovraků z místa vašeho bydliště nebo jakékoliv jiné lokality v Kyjově. Spoléháme na moderní technologie a postupy, abychom zajistili, že odtah bude proveden efektivně, bezpečně a s ohledem na ekologii.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro ekologickou likvidaci vašeho vozidla v Kyjově, obrate se na nás. Naše firma je zde pro vás, abyste mohli klidně spát s vědomím, že vaše staré vozidlo bylo zpracováno odpovědným a udržitelným způsobem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň