Likvidace vozidel Kunemil. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kunemil. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kunemil

Kunemil – malebná obec v srdci Čech

Kunemil, nacházející se v okrese Havlíčkův Brod, je tichá a klidná obec obklopená přírodou, kde se tradice prolíná s moderním způsobem života. Tato obec je známá svou historií, pohostinností a především svým závazkem ke zlepšování životního prostředí.

V dnešní době, kdy se celý svět potýká s environmentálními výzvami, je důležité, aby každá obec či město přijalo svou roli v ochraně planety. Ekologie je nyní v centru pozornosti i v Kunemilu. Obyvatelé a místní podniky jsou si vědomi důležitosti recyklace, zachování přírodních zdrojů a snižování ekologické stopy.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistšímu zítřku

Stále více lidí si uvědomuje, že stará auta, která již nesplňují normy, mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Pokud je však auto správně a ekologicky zlikvidováno, může se z něj stát cenný zdroj recyklovaných materiálů a zároveň se omezí škodlivé látky, které by mohly uniknout do přírody.

Naše firma se právě specializuje na ekologickou likvidaci vozidel. Nabízíme kompletní služby v oblasti likvidace autovraků, včetně odtahu. Pokud máte v obci Kunemil, nebo kdekoli v Čechách, vozidlo, které je již na konci své životnosti, rádi vám pomůžeme zajistit jeho ekologickou likvidaci. Díky našemu profesionálnímu přístupu a zaměření na ekologii můžete být jisti, že váš autovrak bude zpracován odpovědným a udržitelným způsobem.

Kunemil a naše firma jdou ruku v ruce v boji za lepší a čistší budoucnost. Přidejte se k nám a staňte se součástí řešení!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň