Likvidace vozidel Kundratice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kundratice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kundratice

Kundratice: Srdce ekologie v Čechách

Uprostřed malebné krajiny Čech leží obec Kundratice, která v sobě skrývá nejen historické poklady, ale také hlubokou vášeň pro ekologii a péči o životní prostředí. Její obyvatelé se s hrdostí mohou pyšnit aktivním přístupem k ochraně přírody a udržitelnému rozvoji.

Kromě zelených parků, čistých vodních toků a zachovalých kulturních památek je Kundratice také domovem pro mnoho inovativních ekologických projektů. Jedním z nich je i ekologická likvidace vozidel.

Ekologická likvidace vozidel v Kundraticích

S rostoucím počtem aut na našich silnicích se nevyhnutelně zvyšuje i počet vozidel, která dosloužila. Abychom zajistili, že tyto autovraky nezatěžují naše životní prostředí, je nezbytné provádět jejich likvidaci odpovědným a ekologickým způsobem.

Naše firma je hrdá na to, že nabízí komplexní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel v Kundraticích. Odborný tým se stará o to, aby byly všechny nebezpečné a škodlivé látky z aut odstraněny bezpečným způsobem, chráníce tak naše životní prostředí. Kromě toho poskytujeme i službu odtahu autovraků, díky které můžete snadno a rychle zbavit svého starého vozu.

Pokud hledáte spolehlivou a ekologicky zodpovědnou firmu, která se postará o likvidaci vašeho vozidla, Kundratice je tím správným místem. Přidejte se k nám v našem úsilí o lepší a čistší svět pro nás všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň