Likvidace vozidel Kuklík. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kuklík. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kuklík

Kuklík: Srdce Čech s ekologickým smýšlením

Kuklík, malebná obec v srdci Čech, je známa svou bohatou historií a překrásnými přírodními scenériemi. Místní obyvatelé jsou hrdí na své kulturní dědictví, ale také si váží přírody, která je obklopuje.

V posledních letech se stále více lidí v Čechách obrací k ekologii a udržitelným praktikám. A Kuklík není výjimkou. V obci panuje silné povědomí o důležitosti ochrany životního prostředí, což se odráží v mnoha místních iniciativách zaměřených na ekologii.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Každé auto má svůj životní cyklus a nakonec doslouží. Ale co s autem, které už není v provozu? Nechat ho rezivět na pozemku? Ne! V Kuklíku a okolí je nyní možnost ekologické likvidace vozidel, což je nejen v souladu s ekologickými normami, ale také pomáhá chránit naši krásnou krajinu před znečištěním.

Odtah autovraků: S námi je to snadné

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v obci Kuklík a v širokém okolí. Odtahujeme autovraky z vašeho domova nebo podnikání, zajistíme jejich bezpečné a ekologicky šetrné zpracování. Tím nejen přispíváme k čistšímu a zelenějšímu Kuklíku, ale také nabízíme občanům možnost jednoduchého a ekologického řešení pro jejich stará auta.

V Kuklíku věříme v budoucnost, kde ekologie a udržitelnost jdou ruku v ruce s moderním životem. A s naší firmou je tento cíl o krok blíže.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň