Likvidace vozidel Krokočín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Krokočín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Krokočín

Krokočín: Klenot mezi českými obcemi

Krokočín je jedním z těch malebných koutů Čech, kde si člověk může užívat klidu a harmonie přírody. Charakteristické zelené krajiny, vřelost místních obyvatel a kulturní dědictví udělaly z Krokočína skutečné místo srdce.

Ekologie v Krokočíně

Jelikož je Krokočín obklopen nádhernou přírodou, je zde silný důraz kladen na ekologické zacházení. Místní komunita je hrdá na své úsilí o zachování přírodního dědictví a udržitelného životního prostředí. A to nejen ve smyslu zachování krajiny, ale také ve smyslu snahy o minimalizaci ekologické stopy.

Ekologická likvidace vozidel

Právě zde se nabízí možnost spojit úsilí místní komunity o ekologii s potřebou řešit stále rostoucí problém starých a nepotřebných vozidel. Mnoho aut, která již dosloužila, zůstává opuštěna na různých místech, což může mít negativní dopad na životní prostředí.

Naše firma je tu pro vás

Přicházíme s řešením, které spočívá v ekologické likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či jiného místa v Krokočíně a okolí. Naše služby nejen pomáhají ochraně životního prostředí, ale také nabízejí snadný a bezbolestný způsob, jak se zbavit starého vozidla, které již nepotřebujete. Věříme, že společným úsilím můžeme dělat Krokočín ještě krásnějším místem k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň