Likvidace vozidel Křižánky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Křižánky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Křižánky

O charakteru obce

Uprostřed malebných krajů Čech leží jedinečná obec, která je dokonalým spojením historie a moderního života. Obyvatelé této obce jsou hrdí na svou bohatou historii, avšak zároveň dbají na svou budoucnost a na životní prostředí, které je obklopuje.

Ekologie v srdci komunity

Vědomí o důležitosti ochrany přírody a ekologie je zde silně zakotveno. Ať už jde o recyklaci odpadů, udržitelné hospodaření nebo podporu místních ekologických projektů, obyvatelé této obce si uvědomují, že každý malý krok má vliv na celkovou pohodu naší planety.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistší budoucnosti

A právě s touto myšlenkou přichází naše firma. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, a tím přispíváme k čistšímu životnímu prostředí v celé obci. Autovraky, které by mohly způsobit environmentální škody, odstraníme rychle a efektivně, s plným respektem k přírodě.

Odtah autovraků pro obyvatele

Pokud máte doma staré auto, které už nevyužíváte, neváhejte nás kontaktovat. Nejenže se postaráme o jeho ekologickou likvidaci, ale také zajistíme jeho odtah z vašeho domova. Společně můžeme udělat mnohem více pro naše životní prostředí a naši obec udržet čistou a zelenou pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň