Likvidace vozidel Krhov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Krhov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Krhov

Krhov: Přírodní klenot v srdci Čech

Krhov je malebná obec v České republice, která je pro své obyvatele a návštěvníky symbolem klidu, tradiční architektury a nádherných přírodních scenérií. Procházejíc se středem obce, je téměř nemožné nepocítit spojení s přírodou a historií, kterou Krhov v sobě skrývá.

Ekologie v Krhově: Krok za krokem

Obyvatelé Krhova si velmi cení svého přírodního dědictví. Je proto samozřejmostí, že ekologická otázka zaujímá v místní komunitě významné místo. Ať už se jedná o recyklaci, kompostování nebo ochranu místní fauny a flóry, Krhov ukazuje, že život v souladu s přírodou je možný i v dnešní moderní době.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědnost vůči přírodě

Každé auto má svůj životní cyklus, a když dojde k jeho konci, je důležité postarat se o něj způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Stará vozidla mohou představovat ekologickou hrozbu v podobě unikajících kapalin a nebezpečných materiálů. Naštěstí, naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v Krhově. Našim cílem je minimalizovat dopady autovraků na přírodu a zajistit, že každé vozidlo bude zlikvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Odtah autovraků: Bezstarostný proces pro vás

Rozhodli jste se pro ekologickou likvidaci svého vozidla? Naše firma nabízí odtah autovraků z jakéhokoli místa v Krhově, což vám ušetří čas a starosti. Společně můžeme pracovat na tom, aby Krhov zůstal stejně krásný a čistý, jak ho známe dnes.

Děkujeme, že s námi sdílíte vizi ekologicky čistšího zítřka.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň