Likvidace vozidel Křešín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Křešín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Křešín

Křešín – Malebná obec s ekologickým směřováním

Křešín je malebná obec ležící v srdci Čech. Při prvním pohledu na ni vás okouzlí klidná atmosféra a tradice, které zde žijí. Ale za tímto tradičním rázem se skrývá moderní a ekologický přístup ke světu.

Čeští občané stále častěji oceňují význam ekologie a důležitost pečování o naši planetu. I Křešín nenechává ekologickou vizi stranou a snaží se být příkladem pro ostatní. Proto je zde kladen důraz na udržitelnost, recyklaci a šetrné zacházení s přírodou.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepší budoucnosti

Stárnoucí auta, která už neslouží svému účelu, mohou být ekologickou hrozbou. Unikající oleje, kovy a jiné chemikálie mohou kontaminovat půdu a vodní zdroje. Proto je důležité se starat o jejich správnou a ekologickou likvidaci.

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel právě v Křešíně a okolních oblastech. A to včetně odtahu autovraků přímo z vašeho domova. Přispíváme tak k zachování krásy a čistoty obce a zároveň pomáháme chránit naši planetu pro budoucí generace.

Pokud tedy máte vozidlo, které potřebuje ekologickou likvidaci, neváhejte se obrátit na nás. Pomůžeme vám s celým procesem od odtahu až po recyklaci. Pomozte nám chránit krásu Křešína a zároveň přispějte k lepší budoucnosti pro nás všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň