Likvidace vozidel Krátká Ves. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Krátká Ves. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Krátká Ves

Krátká Ves: Srdce České Krajiny

V srdci Čech leží malebná obec Krátká Ves, která je známá svým autentickým venkovským kouzlem a hlubokými kořeny v české historii. Při procházce obcí lze obdivovat tradiční české stavby a cítit atmosféru, která nás přivádí zpět k jednodušším časům.

Ekologie v Krátké Vsi

Krátká Ves není jen o historii a kultuře, ale i o udržitelnosti a ekologii. Občané obce si váží svého přírodního bohatství a snaží se žít v harmonii s přírodou. Ekologie zde má zvláštní místo a stává se základním pilířem rozvoje obce.

Ekologická Likvidace Vozidel: Odpovědnost k Přírodě

Stále více lidí se rozhoduje pro ekologickou likvidaci svých starých automobilů. Je to nejen etická volba, ale také skvělý způsob, jak chránit naše životní prostředí před škodlivými látkami a nebezpečným odpadem.

Odtah Autovraků v Krátké Vsi

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout občanům Krátké Vsi služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Jsme tu, abychom zajistili, že vaše staré auto bude zlikvidováno odpovědně, s ohledem na životní prostředí a v souladu s nejnovějšími ekologickými normami. S námi se můžete cítit dobře v tom, že děláte správnou věc pro naši planetu a pro budoucí generace obyvatel Krátké Vsi.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň