Likvidace vozidel Krásná Hora. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Krásná Hora. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Krásná Hora

Krásná Hora – Srdce České Krajiny

Krásná Hora je malebná obec nacházející se uprostřed České republiky, kde čas jako by zastavil svůj běh a příroda si zachovala svou nedotčenou krásu. Historie této obce se prolíná s příběhy lidí, kteří tu žili a žijí, a kteří si váží harmonie s přírodou.

Ekologie a Krásná Hora

Obyvatelé Krásné Hory jsou známí svým vztahem k přírodě. Ekologické myšlení zde není jen trendem, ale životním stylem. Je proto přirozené, že obec podporuje různé ekologické projekty a snahu o zachování čistého a zdravého životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel – Naše odpovědnost vůči přírodě

V dnešní době je téměř každá rodina vlastníkem alespoň jednoho vozidla. Avšak s rostoucím počtem vozidel přichází i potřeba jejich ekologické likvidace. Autovraky mohou mít negativní vliv na životní prostředí a naše okolí, pokud nejsou správně zlikvidovány.

Naše firma – Vaše volba pro ekologii

Jako firma, která působí přímo v Krásné Hoře, jsme zde, abychom nabídli komplexní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Našim hlavním cílem je chránit naše krásné okolí a přispívat k lepšímu zítřku pro generace, které přijdou po nás. Nabízíme profesionální odtah autovraků a zajišťujeme jejich ekologickou likvidaci v souladu s nejnovějšími standardy. Díky našemu nasazení a odpovědnosti můžete být jisti, že váš vůz bude zlikvidován šetrně k životnímu prostředí.

Vaše volba naší firmy je volbou pro čistou a zelenou budoucnost Krásné Hory.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň