Likvidace vozidel Krahulčí. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Krahulčí. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Krahulčí

Krahulčí – Krása České Přírody a Odpovědnost vůči Ní

V srdci Čech leží obec Krahulčí, malebná a klidná lokace, která oslovuje svou autentičností a bohatou historií. Při procházce místní krajinou je snadné ponořit se do kouzla přírody a pociťovat hrdost z toho, jak Krahulčí harmonicky splynulo s okolím. V této oblasti je zřetelně patrný respekt místních obyvatel k přírodě, jejím bohatstvím a dědictvím.

Ekologie v Krahulčí

Stejně jako většina Čech, i Krahulčí čelí ekologickým výzvám současné doby. Znečištění ovzduší, plasty v přírodě nebo autovraky na nevhodných místech jsou problémy, kterým je třeba čelit. Naštěstí existují společnosti a jednotlivci, kteří přijímají výzvu chránit životní prostředí a pracovat na jeho zlepšení.

Ekologická Likvidace Vozidel – Krok Správným Směrem

Jedním z klíčových kroků k zachování krásy Krahulčí je řádná likvidace starých a nepoužívaných vozidel. Autovraky mohou kontaminovat půdu a vodu, a představují tak potenciální hrozbu pro místní ekosystém. Správná ekologická likvidace vozidel zabezpečuje, že nežádoucí materiály a chemikálie jsou bezpečně odstraněny, čímž se minimalizuje riziko pro naše životní prostředí.

Odtah Autovraků v Krahulčí

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Krahulčí. Rozumíme významu zachování přírodního bohatství této oblasti a jsme zde, abychom vám pomohli zajistit, že vaše staré vozidlo bude likvidováno odpovědným a šetrným způsobem. Máte-li vozidlo, které potřebuje být odstraněno, obraťte se na nás a pomůžeme vám udělat správnou věc pro Krahulčí a naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň