Likvidace vozidel Kotlasy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kotlasy. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kotlasy

Kotlasy: Srdce zelených Čech

Kotlasy, malebná obec uprostřed Čech, je místem, kde se historie snoubí s přírodou. Každý roh obce vypráví příběh, ať už je to kvetoucí louka, bublající potok nebo středověký kostelíček. Přestože Kotlasy mají hluboké kořeny v minulosti, obec se dívá do budoucnosti s vizí zachování své krásné přírody pro další generace.

Ekologie v srdci obce

Občané Kotlas mají k přírodě blízký vztah. Parky, zahrady a lesy jsou zde nejen místy oddechu, ale také svědčí o důležitosti ekologie v myslích místních. Vědomí potřeby ochrany životního prostředí je zde silné, a proto se obec snaží přijímat opatření, která by chránila přírodu a zároveň podporovala udržitelný život.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

A právě v tomto duchu ekologie a ochrany přírody vstupuje na scénu naše firma. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či pracoviště v Kotlasách. Autovraky mohou být zdrojem mnoha škodlivých látek, které ohrožují naše životní prostředí. Naše služby zajistí, že vaše vozidlo bude likvidováno způsobem, který je v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Věříme, že společným úsilím můžeme učinit Kotlasy ještě zelenějšími a čistšími pro všechny, kteří zde žijí. Naše firma je tu pro vás, abyste mohli přispět k lepší budoucnosti našeho krásného kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň