Likvidace vozidel Komárovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Komárovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Komárovice

Komárovice – Srdce ekologie v Čechách

Ležící uprostřed České krajiny, obec Komárovice je ztělesněním tradice, společenství a přírodního bohatství. Tato malebná vesnice se může pyšnit nejen svou historií a architekturou, ale i svým přístupem k životnímu prostředí.

Ekologie a Komárovice

V dnešní době, kdy je ekologie na popředí našich myslí, Komárovice udělalo krok vpřed ve svém závazku chránit matku přírodu. Zdejší obyvatelé a správa obce pracují ruku v ruce, aby zajistili, že jejich domov zůstane čistý a zelený pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – Krok k čistší budoucnosti

Společně s místním společenstvím je zde i naše firma, která nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Věříme, že staré a nepotřebné vozy by neměly končit na skládkách, ale měly by být zlikvidovány způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí.

Odtah autovraků – Přispíváme k zelenější Komárovici

Kromě likvidace, nabízíme také odtah autovraků přímo z vašeho domova v Komárovicích. Tímto způsobem se snažíme snížit dopad zbytečných vozidel na životní prostředí a pomáhat obci udržet její čistou a zelenou vizí pro budoucnost.

Zvolte naši firmu pro ekologickou likvidaci vozidel v Komárovicích a stante se součástí řešení, které vede k lepší a zdravější planetě.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň