Likvidace vozidel Kochánov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Kochánov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Kochánov

Kochánov – Zelené srdce Čech

Kochánov je malebná obec ležící v srdci Čech, která si zachovala svou tradiční podobu a kouzlo. Při procházce jejími ulicemi můžete cítit atmosféru minulých věků a obdivovat půvabnou architekturu doplněnou nádechem přírody. Ale Kochánov není pouze o historii a kráse – je to také místo, kde si obyvatelé váží přírodního dědictví a hledají způsoby, jak žít v souladu s přírodou.

Ekologie – Priorita obce Kochánov

Ekologický přístup se stal klíčovou prioritou obce. Ať už jde o recyklaci, šetrnou spotřebu vody, nebo podporu místních ekologických projektů, Kochánov je na čele těchto snah. A to je důvod, proč jsou zdejší obyvatelé zvláště citliví na otázky, jako je ekologická likvidace vozidel.

Ekologická likvidace vozidel – Odpovědnost k naší přírodě

Staré a nefunkční vozy mohou být zdrojem různých znečišťujících látek, které škodí našemu životnímu prostředí. Ekologická likvidace vozidel je proto klíčovým krokem k ochraně přírody v Kochánově a v širším okolí. Díky speciálním postupům a technologiím se vozidla rozebírají způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí.

Odtah autovraků – Naše služba pro obyvatele Kochánova

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace a odtahu autovraků přímo zde v Kochánově. Naším cílem je usnadnit obyvatelům proces likvidace vozidel a zároveň chránit přírodu, kterou si všichni tak vážíme. Pokud máte staré vozidlo, které potřebuje ekologickou likvidaci, jsme zde pro vás. Vážíme si vašeho závazku k ochraně životního prostředí a chceme být vaším partnerem v této důležité cestě.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň