Likvidace vozidel Koberovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Koberovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Koberovice

Koberovice – Srdce české přírody

Koberovice, malebná obec v srdci Čech, se může pochlubit nejen svou bohatou historií, ale také nádherným okolím, kde se prolínají krásy české přírody. Lesy, louky a vodní toky, které obklopují Koberovice, jsou dokonalým příkladem toho, proč je tak důležité pečovat o životní prostředí.

Naše společná odpovědnost

V dnešní době je ekologie klíčovým slovem, a obyvatelé Koberovic to velmi dobře vědí. Uchování krásy našeho regionu pro budoucí generace je závazek, který všichni sdílíme. A právě proto je nezbytné zaměřit se na to, jaký dopad mají stará vozidla na naše životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel – Naším řešením pro čistější zítřek

Stařičká auta, která již nejsou v provozuschopném stavu, mohou být nejen vizuálním závadovým prvkem, ale také vážným zdrojem znečištění. Naše firma se proto zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel. S pomocí moderních technologií a postupů se postaráme o to, aby se autovraky staly minulostí bez jakéhokoli negativního dopadu na naše okolí.

Odtah autovraků – Rychle, efektivně a s ohledem na přírodu

Abychom usnadnili proces likvidace starých vozidel, nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova či jiného místa v Koberovicích i v širším okolí. Naším hlavním cílem je poskytnout občanům služby, které nejen pomáhají chránit přírodu, ale také usnadňují každodenní život.

Koberovice si zaslouží čistou budoucnost. A s naší firmou je ekologická likvidace vozidel rychlá a snadná. Připojte se k nám v našem úsilí o lepší a zelenější zítřek.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň