Likvidace vozidel Klokočov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Klokočov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Klokočov

Klokočov: Malebná obec s očima upřenýma k budoucnosti

Klokočov, situovaný v srdci Čech, je malebnou obcí, kde se historie mísí s moderním životem. Zelené krajiny, které ji obklopují, svědčí o bohaté přírodní dědictví a ochraně životního prostředí, kterou si místní obyvatelé tak cení.

Ekologie v Klokočově

Klokočov je znám svým závazkem k ochraně přírody a ekologickým hodnotám. Obyvatelé si uvědomují, jak důležité je dbát na životní prostředí pro současné generace i pro ty, které přijdou po nás. Zelená místa, lokální farmy a ekologické iniciativy jsou zde na denním pořádku.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Vědomí ekologie vede obec k zavádění inovativních řešení. Jedním z nich je i ekologická likvidace vozidel. Stará vozidla mohou být nejen estetickým problémem, ale mohou také představovat hrozbu pro životní prostředí kvůli unikajícím tekutinám a nebezpečným materiálům.

Nabízíme řešení: Odtah a likvidace autovraků v Klokočově

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Klokočově. Zajistíme, aby vaše staré vozidlo bylo zlikvidováno odpovědně a bezpečně. Dbáme na to, aby materiály byly recyklovány a zneškodněny v souladu s nejlepšími ekologickými postupy. S námi je ekologická likvidace vozidel snadná a přístupná pro všechny obyvatele Klokočova.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň