Likvidace vozidel Klatovec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Klatovec. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Klatovec

Klatovec: Malebná obec s očima upřenými k budoucnosti

Klatovec, tato malebná obec situovaná v srdci Čech, je známá svým bohatým kulturním dědictvím a přátelskými obyvateli. Skvostná architektura a zelené plochy obce vyzařují klid a harmonii, které odrážejí její hluboké kořeny v tradici a historii.

Ekologie v srdci Klatovce

Nicméně Klatovec nesází pouze na minulost. Obyvatelé této obce si velmi váží svého životního prostředí a berou vážně svou odpovědnost ke světu, v němž žijí. Lokální iniciativy a projekty zaměřené na ekologii se zde stávají stále populárnějšími. Obyvatelé se snaží minimalizovat svou uhlíkovou stopu, recyklovat a věnovat pozornost ekologickým otázkám, které mají přímý vliv na jejich životy.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k udržitelné budoucnosti

A právě v této oblasti se na scéně objevuje naše firma. Chápeme důležitost udržitelnosti a ochrany životního prostředí, a proto nabízíme služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Stává se z vašeho vozu vrak? Naše firma vám nabízí odtah zdarma a zajistí, že jeho likvidace proběhne způsobem šetrným k životnímu prostředí. Zajistíme, aby všechny škodlivé látky byly bezpečně odstraněny a materiály recyklovány v souladu s nejmodernějšími ekologickými standardy.

Klatovec a jeho obyvatelé zaslouží čistý a zdravý životní prostředí. Naše firma je zde, abychom zajistili, že i stará vozidla budou zpracována způsobem, který je v souladu s tímto ideálem.

Pokud si přejete více informací o našich službách, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás a pro budoucnost Klatovce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň