Likvidace vozidel Jiřice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jiřice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Nymburk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jiřice

Jiřice: Srdce ekologie v Čechách

V srdci Čech, v malebné obci Jiřice, se nachází příběh o tradičním životě a moderním ekologickém směřování. Jiřice, s jejími zelenými loukami, historickými budovami a přátelskými obyvateli, je obrazem klidného venkovského života. Avšak tato obec nezůstává pozadu v moderních ekologických trendech.

V posledních letech se Jiřice stala symbolem udržitelného života. Obyvatelé si váží svého přírodního dědictví a pracují na tom, aby je zachovali pro budoucí generace. A právě zde, v této ekologicky smýšlející komunitě, nabízí naše firma služby, které se snaží chránit a obnovovat naše životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

Většina z nás má doma staré automobily, které již nejsou v provozuschopném stavu. Tyto autovraky mohou negativně ovlivňovat životní prostředí, pokud nejsou řádně likvidovány. A právě zde přichází na řadu naše firma. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem.

Náš proces je jednoduchý, ale účinný. Vozidla jsou pečlivě rozebrána, všechny škodlivé látky jsou odstraněny a zbytek je recyklován tak, aby minimalizoval dopad na životní prostředí. Díky našemu odtahu může být váš automobil z vašeho domova odvezen rychle a bez obtíží.

V Jiřicích, kde je tak silné ekologické uvědomění, jsme hrdí na to, že můžeme přispět k čistší a zdravější budoucnosti. Naše služby nejenže pomáhají chránit naši planetu, ale také zjednodušují proces likvidace pro naše zákazníky.

Pokud máte doma autovrak a chcete se ho zbavit ekologickým způsobem, obrate se na nás. Společně můžeme dělat Jiřice ještě zelenější.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň