Likvidace vozidel Jindřichovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jindřichovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Sokolov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jindřichovice

Jindřichovice: Srdce přírody v Čechách

Uprostřed malebných krajů České republiky leží Jindřichovice, obec známá svou bohatou historií a úchvatnými krajinami. Každý rok sem zavítají turisté, kteří obdivují její zachovanou architekturu a panenskou přírodu. Jindřichovice nejsou jen místem krásy, ale i symbolem udržitelnosti a ekologie v regionu.

Ekologie a Jindřichovice

V dnešní době, kdy se mění klimatické podmínky a ekologické výzvy jsou na denním pořádku, se obyvatelé Jindřichovic snaží přispět k ochraně životního prostředí. Obec podporuje různé ekologické iniciativy, včetně recyklace odpadu a podpory místních farmářů.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke zdravějšímu životnímu prostředí

Jedním z největších environmentálních problémů moderní doby jsou vyřazená vozidla, která zatěžují přírodu nebezpečnými látkami. Naše firma nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel. Staráme se o to, aby autovraky byly zpracovány ekologicky a zodpovědně, což pomáhá zachovat čistotu a krásu obce Jindřichovice.

Odtah autovraků: Rychlá a spolehlivá služba

Kromě ekologické likvidace vozidel nabízíme i odtah autovraků přímo z vašeho domova či místa nehody. Pro obyvatele Jindřichovic a okolí jsme tady, aby jsme zajistili, že vaše staré nebo poškozené auto bude zpracováno co nejšetrněji k životnímu prostředí. Naše služby představují snadný způsob, jak přispět k ochraně naší krásné obce a planetární ekologie jako takové.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň