Likvidace vozidel Jihlávka. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jihlávka. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jihlávka

Jihlávka: Oáza tradice a přírody uprostřed Čech

Jihlávka, malebná obec v srdci Čech, je symbolem harmonie mezi kulturním dědictvím a nádhernou přírodou, která ji obklopuje. Procházejí tudy historické cesty, a pokud se tu zastavíte, ucítíte plynutí času a respekt k tradicím a krajině.

Na prvním místě ekologie

Obyvatelé Jihlávky si cení svého přirozeného bohatství a berou v úvahu důležitost péče o životní prostředí. Ekologie je nejen módou, ale zdejším životním stylem. Lesy, louky a čisté potoky nejsou jenom krásným kulisám, ale zároveň zdrojem hrdosti a odpovědnosti.

Společně za čistší budoucnost

Jakékoli auto, ať už staré nebo poškozené, může negativně ovlivnit naše životní prostředí, pokud není správně likvidováno. V Jihlávce si toho jsme vědomi a chceme přispět k ochraně naší krásné krajiny.

Nabídka ekologické likvidace vozidel

Naše firma je zde pro vás, abyste mohli své vozidlo bezpečně a ekologicky likvidovat. S našim profesionálním odtahovým servisem vám usnadníme celý proces a zároveň se postaráme o to, aby vaše auto bylo recyklováno co nejšetrněji k přírodě.

Pokud hledáte zodpovědný způsob, jak se zbavit svého starého vozu a zároveň přispět k ochraně Jihlávky a jejího okolí, jsme zde pro vás. Společně můžeme pracovat na udržitelné budoucnosti naší obce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň