Likvidace vozidel Ježená. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ježená. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ježená

Ježená: Srdce Čech s Ekologickým Svědomím

V srdci Čech, obklopená malebnými krajinnými scenériemi, leží obec Ježená. Toto místo je známé svým bohatým dědictvím, přátelskými obyvateli a hlubokým spojením s přírodou. Historie a příroda zde jdou ruku v ruce, tvoříce nezapomenutelnou kombinaci, která okouzlí každého návštěvníka.

Ekologie v Ježené

Ježená se může pochlubit svým ekologickým přístupem k životnímu prostředí. Obec je známá svým úsilím o udržitelnost a ochranu místních přírodních zdrojů. Místní obyvatelé a samospráva často spolupracují na projektech zaměřených na zachování čistoty a krásy okolní krajiny.

Ekologická likvidace vozidel

V moderní době se však i takovéto idylické místo může setkat s problémem zaneřádění autovraky. Zde vstupuje na scénu naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel. Naším cílem je minimalizovat dopad starých a nepoužívaných vozidel na životní prostředí. Provádíme důkladné odstranění nebezpečných materiálů a recyklujeme, co je možné, abychom zajistili, že naše příroda zůstane nedotčená.

Odtah autovraků v Ježené

Pro obyvatele Ježené a okolí nabízíme službu odtahu autovraků. Rozumíme, že mít nepoužívané auto na pozemku může být nejen estetickým problémem, ale také ekologickým rizikem. Proto jsme zde, abychom vám pomohli se tohoto problému zbavit efektivním a ekologickým způsobem. Naše služby jsou rychlé, spolehlivé a hlavně – v souladu s přírodou.

Společně s obyvateli Ježené se snažíme o čistší a zelenější budoucnost. Pokud potřebujete naši pomoc, jsme zde pro vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň