Likvidace vozidel Jeřišno. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jeřišno. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jeřišno

Jeřišno: Klenot v srdci Čech

Jeřišno, malebná obec v srdci Čech, je domovem mnoha tradic, bohaté historie a překrásné přírody. Zelené louky, husté lesy a tiché rybníky ji obklopují a tvoří harmonický celek s místní architekturou. Jeřišno je příkladem místa, kde se tradice a příroda snoubí v dokonalém souladu.

Ekologická odpovědnost v Jeřišnu

Stejně jako jinde v Čechách i zde si občané uvědomují význam ekologie a udržitelnosti pro budoucí generace. Ať už jde o zachování čisté vody, ochranu biodiverzity nebo snahu o minimalizaci odpadu, Jeřišno je na přední linii ekologického hnutí.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědnost k naší přírodě

Vozidla, ačkoli přinášejí svobodu a pohodlí, mohou se stát zátěží pro životní prostředí, zejména když doslouží svému účelu. Ekologická likvidace vozidel je důležitým krokem k ochraně našeho životního prostředí. Tím, že správně likvidujeme staré a nepoužívané vozy, snižujeme riziko úniku nebezpečných látek do půdy a vodních zdrojů.

Odtah autovraků v Jeřišnu: Naše firma je tu pro vás

Naše společnost se zavázala k ekologickému přístupu při likvidaci vozidel. Provozujeme odtah autovraků v Jeřišnu a okolí, a zajistíme, že vaše staré vozidlo bude zlikvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy. S námi můžete být jisti, že uděláte správný krok pro planetu a své okolí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň