Likvidace vozidel Jemnice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jemnice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jemnice

Jemnice: Přírodní krása s vědomím ekologie

Ležící na jihu Čech, obec Jemnice je skvostem malebných krajin, historických památek a přátelské komunity. Přestože má hluboké kořeny v historii, Jemnice nezůstává v minulosti. Obyvatelé této obce jsou si vědomi důležitosti ochrany životního prostředí a udržitelnosti pro budoucí generace.

Ekologie se stává středobodem mnoha diskusí a iniciativ v rámci komunity Jemnice. Příroda, která obklopuje tuto obec, je zranitelná a vyžaduje pečlivou péči a zodpovědný přístup. Je tedy nezbytné zaměřit se na ekologické metody, jak v každodenním životě, tak ve větších průmyslových odvětvích.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k udržitelnější Jemnici

V dnešní době, kdy mnoho starých vozidel končí svůj životní cyklus, je nezbytné zvážit, jak s nimi zacházet tak, aby nebyly zatížením pro naše životní prostředí. Naše firma se pyšní tím, že nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v oblasti Jemnice. Naším cílem je minimalizovat dopady autovraků na naše okolí tím, že je řádně recyklujeme a odstraňujeme potenciálně škodlivé materiály.

Naše služby nejsou jen o odtahu a likvidaci. Jsou o ukázání cesty k zodpovědnější a udržitelnější budoucnosti pro Jemnice. Společně můžeme chránit náš domov a zajistit, aby Jemnice zůstala tím nádherným místem, kterým je dnes.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň