Likvidace vozidel Jasenice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jasenice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jasenice

Jasenice – Klenot české přírody

Jasenice, malebná obec uprostřed Čech, je známa svou nezaměnitelnou atmosférou a bohatou historií. Tato oblast, která je obklopena zelenými lesy a čistými řekami, je příkladem toho, jak by měla vypadat harmonie mezi člověkem a přírodou.

Ekologie v srdci Jasenice

Ekologické hodnoty jsou v obci Jasenice vysoce ceněny. Místní obyvatelé i návštěvníci oceňují čistý vzduch, průzračnou vodu a neporušenou krajinu. Je zde silný důraz na ochranu přírody a zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok k udržitelné budoucnosti

Každý vůz má svůj životní cyklus a s přibývajícím věkem se může stát potenciálním zdrojem ekologického znečištění. Stará vozidla často unikají škodlivé látky do ovzduší a půdy. Je nezbytné se jich zbavit správným způsobem.

Naše firma vás podpoří

Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v obci Jasenice a v celých Čechách. Naše služby garantují, že vaše stará vozidla budou zlikvidována v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy, čímž přispíváme k ochraně nádherné přírody Jasenice. Máte staré vozidlo a chcete jej ekologicky zlikvidovat? Spolehně můžeme dělat pro naše prostředí to nejlepší!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň