Likvidace vozidel Jámy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jámy. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jámy

Jámy – Perla okresu Žďár nad Sázavou

V srdci České republiky leží obec Jámy, která je součástí okresu Žďár nad Sázavou. Jámy v sobě skrývají nejen historii, ale i nádherné přírodní scenérie, které připomínají, jak je důležité chránit a dbát na naši planetu.

Ekologie v Jámech

Obec Jámy se nachází v regionu, kde příroda hraje klíčovou roli v každodenním životě místních obyvatel. Ekologie je zde vysoko na seznamu priorit, a proto se místní komunita snaží věnovat velkou pozornost ekologickým otázkám a udržitelnosti.

Ekologická likvidace vozidel – Krok ke zdravější planetě

V souladu s tímto ekologickým zaměřením přichází na scénu naše firma. Jsme hrdí na to, že nabízíme služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v obci Jámy a okolí. Nejenže pomáháme chránit přírodu tím, že odstraňujeme potenciálně škodlivé vraky z našich silnic, ale také zajišťujeme, aby likvidace probíhala co nejekologičtějším způsobem.

Odtah autovraků – Snadné a rychlé řešení

Pokud máte staré vozidlo, které už nepotřebujete nebo je v nevyhovujícím stavu, naše firma je tady, aby vám nabídla řešení. Odtáhneme váš vrak z jakékoliv části obce Jámy a postaráme se o jeho ekologickou likvidaci. S našimi službami můžete mít klidné svědomí, vědě, že se o vaše vozidlo postaráno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Chraňte přírodu v Jámech a přidejte se k nám v našem úsilí udělat svět čistším a zelenějším místem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň