Likvidace vozidel Jamné. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Jamné. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Jamné

Jamné: Srdce přírodního bohatství v Čechách

Jamné, malebná obec uprostřed Čech, je místem, kde se spojuje historie s moderním životem. Přírodní krásy tohoto místa, od zelených luk až po šumící lesy, nás připomínají, jak důležité je chránit naše životní prostředí.

Ekologie: Nejen trend, ale nutnost

V dnešní době se čím dál více lidí stává vědomými spotřebiteli. Ekologie a péče o životní prostředí nejsou jen módními slovy, ale stávají se nezbytností. A právě v Jamném si toto uvědomujeme více než kdekoli jinde. Naše krásná příroda nás inspiruje k tomu, abychom se stali odpovědnějšími a dbali na to, co zanecháme budoucím generacím.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

Víte, co se stane s vaším vozidlem, až doslouží? Mnoho starých aut končí na skládkách, což má za následek vážné ekologické problémy. Ale v Jamném máme řešení! Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Nejenže se postaráme o to, aby váš starý vůz byl zpracován ekologicky, ale také vám nabídneme službu odtahu, abyste měli co nejmenší starosti.

Odtah autovraků: Snadné a ekologické řešení

Nemusíte se již starat o to, jak se zbavit svého starého vozu. Naše firma je zde, aby vám pomohla. Provozujeme odtah autovraků přímo z vašeho domova či jiného místa v Jamném a okolí. Společně můžeme pracovat na tom, aby naše obec zůstala tak krásná, jak ji známe.

Připojte se k nám v péči o naše životní prostředí a učiňte z Jamného model ekologické odpovědnosti v celých Čechách!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň