Likvidace vozidel Hvězdoňovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hvězdoňovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hvězdoňovice

Hvězdoňovice – Klenot České krajiny

Hvězdoňovice je malebná obec ležící v srdci Čech, která v sobě skrývá nejen bohatou historii, ale také nádhernou přírodu. Je to místo, kde tradiční architektura harmonicky koexistuje s moderním životním stylem obyvatel a kde se stále dbá na zachování čistého a zdravého životního prostředí.

Ekologie a udržitelný rozvoj

V dnešní době, kdy se stále více klade důraz na ekologii a udržitelný rozvoj, je důležité, aby i malé obce jako Hvězdoňovice přispívaly ke snižování ekologické stopy. Obyvatelé Hvězdoňovic jsou si vědomi významu ochrany přírody a dělají vše pro to, aby bylo jejich okolí čisté a bez znečištění.

Ekologická likvidace vozidel – krok ke čistší budoucnosti

Většina z nás má doma staré auto, které již není v provozuschopném stavu, a v mnoha případech se tyto vraky stávají nejen estetickým, ale i ekologickým problémem. Zde přichází na řadu naše firma, specializující se na ekologickou likvidaci vozidel. Naším hlavním cílem je zajistit, aby staré automobily byly likvidovány ekologicky správným způsobem, a tím přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí.

Odtah vraků – bezpečně a s ohledem na přírodu

Pro obyvatele Hvězdoňovic a okolních obcí nabízíme službu odtahu autovraků. Díky tomu nemusíte řešit, jak se zbavit svého starého vozu. Stačí nám zavolat a my se postaráme o vše potřebné – od odtahu až po ekologickou likvidaci. Naše firma dbá na to, aby byl celý proces likvidace vozidel co nejšetrnější k životnímu prostředí a zároveň co nejefektivnější pro naše klienty.

Hvězdoňovice si zaslouží být místem čistým a zeleným. Přispějte k tomu i vy a využijte našich služeb pro ekologickou likvidaci vašeho starého vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň