Likvidace vozidel Hraničné Petrovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hraničné Petrovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Olomouc. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hraničné Petrovice

Hraničné Petrovice: Klenot v srdci Čech

Hraničné Petrovice, obec známá svou malebnou krajinou a bohatou historií, se nachází v srdci České republiky. Toto místo, kde tradice splývá s přírodou, je dokonalým příkladem splynutí minulosti s budoucností.

Ekologická odpovědnost v Hraničných Petrovicích

Jako mnoho obcí v Čechách, i Hraničné Petrovice rozpoznaly význam ekologie a důležitost péče o životní prostředí. Obec hrdě podporuje iniciativy zaměřené na zachování čisté a zdravé přírody pro současné i budoucí generace.

Naše firma a péče o ekosystém

Vědomí si toho, jak důležitá je ekologická odpovědnost, jsme se rozhodli rozšířit naše služby ekologické likvidace vozidel právě do Hraničných Petrovic. Odtah autovraků a jejich následná likvidace v souladu s nejvyššími ekologickými standardy je klíčovým krokem k zachování čistoty a krásy této obce.

Za zelenější zítřek

Zelená, čistá a prosperující – to je vize, kterou sdílíme s obcí Hraničné Petrovice. Naše firma je hrdá na to, že může přispět k lepšímu zítřku tím, že nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem v této oblasti. Společně můžeme postavit most mezi tradicí a budoucností s respektem k naší matce přírodě.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň