Likvidace vozidel Horní Vilémovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Horní Vilémovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Horní Vilémovice

Horní Vilémovice – Obec s přírodním dědictvím

Horní Vilémovice, malebná obec v Čechách, je známá svým přírodním bohatstvím a historickým dědictvím. Její krajina je jako malovaný obrázek s pestrobarevnými loukami a průzračnými potoky, což činí z Horních Vilémovic skvělé místo pro život i relaxaci.

Ekologie – Hlavní priorita

V dnešní době je ekologie klíčovým slovem a obce, které si cení svého přírodního bohatství, si uvědomují nutnost udržitelnosti. Horní Vilémovice se pyšní nejen svou přírodou, ale také vůlí obyvatel chránit a zachovat své okolí v nejlepším možném stavu.

Ekologická likvidace vozidel – Krok ke zdravějšímu životnímu prostředí

Stále se zvyšuje počet starých vozidel, která mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Ekologická likvidace vozidel je proto nejen legislativní povinností, ale i odpovědným krokem ke zlepšení stavu naší planety.

Naše firma je zde pro vás

Ponosíme se péčí o ekologickou likvidaci vozidel s profesionálním odtahem v Čechách, a nyní jsme hrdí na to, že můžeme své služby nabízet i obyvatelům Horních Vilémovic. Společně můžeme pracovat na tom, aby naše obec zůstala krásná a čistá pro budoucí generace. Spolehně se postaráme o vaše staré vozy a zaručíme jejich ekologickou likvidaci s nejvyšší možnou péčí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň