Likvidace vozidel Horní Rápotice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Horní Rápotice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Horní Rápotice

Horní Rápotice – Krása Českého venkova

Horní Rápotice, malebná obec uprostřed České republiky, se může pochlubit tradicemi, které sahají daleko do minulosti. Každý koutek tohoto místa dýchá historií a přírodními krásami. Oblast je obklopena bujnými lesy, loukami a čistými řekami, což tvoří idylické prostředí pro všechny, kteří sem zavítají.

Ekologie v Horním Rápoticích

Obyvatelé Horního Rápotice si velmi cení svého přírodního dědictví a mají zájem o jeho ochranu pro budoucí generace. Důraz na ekologii a udržitelnost zde tedy není ničím novým. Je to právě společná vize čistšího a zelenějšího životního prostředí, která motivuje místní komunitu k aktivním krokům.

Ekologická likvidace vozidel – Krok ke čistší obci

S rostoucím počtem vozidel na silnicích je také nezbytné myslet na jejich ekologickou likvidaci. Autovraky mohou být potenciálním zdrojem nebezpečných chemikálií a materiálů, které mohou poškodit životní prostředí. Naše firma nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel s odtahem. Díky našim službám může být každé auto recyklováno způsobem, který je šetrný k přírodě a zároveň efektivní.

Odtah autovraků v Horním Rápoticích

Není třeba se starat o nepotřebné či nepojízdné vozidlo, které zaberá místo na vaší nemovitosti. Naše firma poskytuje odtahovou službu pro Horní Rápotice a okolní oblasti. S důrazem na kvalitu, efektivitu a respekt k životnímu prostředí vám nabízíme ruku v ruce s ekologickou likvidací. Společně můžeme pracovat na tom, aby Horní Rápotice zůstalo nádherným a čistým místem k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň