Likvidace vozidel Horní Krupá. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Horní Krupá. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Horní Krupá

Horní Krupá: Malebná obec s citlivým přístupem k ekologii

Ležící uprostřed zeleně a tajemných lesů Čech, Horní Krupá je obec, kde historie potkává moderní dobu a kde si místní obyvatelé cení klidu, tradic a harmonie s přírodou. Přestože se může zdát, že je Horní Krupá místo odtržené od ruchu velkoměsta, obec je výborně vybavena a její obyvatelé si uvědomují důležitost zachování čistého a zdravého prostředí pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

V dnešní době, kdy se planetě čelí řadě environmentálních výzev, je každá snaha o ochranu životního prostředí nesmírně důležitá. Ekologická likvidace vozidel je jedním z kroků, jakým můžeme přispět k lepšímu zítřku. Odstraňování starých a poškozených vozidel z našich cest nejenže zlepšuje vizuální stránku okolí, ale také pomáhá snižovat emise a znečištění, které tyto vraky mohou produkovat.

Odtah autovraků v Horní Krupé

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout své služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Horní Krupé. Pro nás to není jen obchod, ale i vášeň. Spolupracujeme s obyvateli Horní Krupy, abychom zabezpečili, že stará vozidla budou likvidována ekologicky, a zároveň poskytujeme snadné a bezproblémové řešení pro ty, kteří se chtějí svého starého vozu zbavit.

V Horní Krupé víme, jak důležité je mít čisté a zelené okolí. Naše firma je zde, aby vám pomohla v tomto úsilí a zajistila, že se naše cesty a krajina budou i nadále těšit z čistého a bezpečného prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň