Likvidace vozidel Hojovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hojovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hojovice

Hojovice: Srdce Čech a pevný závazek k ekologii

Hojovice, malebná obec uprostřed Čech, přitahuje svým klidem a půvabem krajiny. Toto místo, kde historie a příroda tvoří nezapomenutelnou harmonii, je hrdé na své kořeny a tradice. Přesto je zde silně pociťována potřeba starat se o životní prostředí a dbát na ekologii.

V srdci Hojovic je patrná touha po zachování krásy krajiny a péči o naši planetu. Místní komunita je si vědoma významu recyklace a ochrany přírody, a proto vítá iniciativy, které přispívají k trvale udržitelnému rozvoji.

Ekologická likvidace vozidel: Tento moderní přístup k recyklaci automobilů je nejen projevem péče o životní prostředí, ale také způsobem, jak zajistit, aby staré a nepotřebné vozy neznečišťovaly naši krajinu. Vozidla, která již dosloužila, mohou být zdrojem toxických látek, pokud nejsou správně zlikvidována.

Proto je zde naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v obci Hojovice. Naším cílem je poskytnout místní komunitě služby, které jsou nejen efektivní, ale také ekologicky šetrné. Odtah autovraků z vašeho domova či místa podnikání nikdy nebyl jednodušší. My se postaráme o vše od začátku až do konce, abyste mohl/a mít klidné svědomí vědět, že vaše staré vozidlo bylo zlikvidováno ekologicky správným způsobem.

Navštivte nás a staňte se součástí této ekologické iniciativy v srdci Čech. Společně můžeme učinit Hojovice a celé Čechy ještě krásnějšími!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň