Likvidace vozidel Hojanovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hojanovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hojanovice

Hojanovice: Přírodní krása v srdci Čech

Hojanovice, malebná obec uprostřed Čech, je známa svou krásnou přírodou a bohatou historií. Při procházce po těchto místech můžete obdivovat zachovalé památky a zároveň vychutnávat klid a harmonii, kterou nabízí místní krajina.

Ekologie a zodpovědnost

V dnešní době je pro mnoho obyvatel Hojanovic důležité žít v souladu s přírodou. Ekologie zde není jen módním slovem, ale skutečným životním stylem. Obyvatelé se snaží dbát na své okolí a chránit ho pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Naše firma je vaším partnerem

S narůstajícím počtem starých a nefunkčních vozidel v Čechách přichází potřeba jejich ekologické likvidace. Naše firma rozumí důležitosti tohoto procesu, a proto nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v Hojanovicích.

Máte staré vozidlo, které už neplní svůj účel a stojí jen na pozemku? Nechcete, aby se stalo environmentálním problémem? Nabízíme kompletní řešení. Naše služby zahrnují odtah autovraků, jejich ekologickou likvidaci a recyklaci. A všechno to děláme s ohledem na naše okolí a planetu.

Zvolte ekologickou alternativu pro vaše staré vozidlo a přispějte k zachování krásy obce Hojanovice pro další generace. Naše firma je zde pro vás, abyste mohli jednoduše a bez starostí udělat správný krok směrem k lepší budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň