Likvidace vozidel Hněvkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Hněvkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Hněvkovice

Hněvkovice – Skvost v okrese Havlíčkův Brod

Hněvkovice je malebná obec ležící v srdci okresu Havlíčkův Brod. Prochází zde nádherná příroda, která dotváří jedinečnou atmosféru tohoto místa. Místní obyvatelé jsou právem hrdí na svou obec a její historii, stejně jako na krásné okolní krajiny, které každoročně přitahují mnoho návštěvníků.

Ekologie – srdcem Hněvkovic

V Hněvkovicích si lidé velmi cení udržitelného života a ekologie. Místní komunita je aktivně zapojena do různých ekologických aktivit a iniciativ s cílem zachovat přírodní krásy a udržitelnost obce pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepšímu zítřku

S rostoucím počtem vozidel na našich silnicích se stává ekologická likvidace autovraků nezbytností. Stará a nepotřebná vozidla mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Proto je důležité postarat se o jejich odpovědnou a ekologickou likvidaci.

Naše firma – váš partner pro ekologickou likvidaci vozidel

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby ekologické likvidace vozidel přímo v Hněvkovicích a okolních oblastech v Čechách. Nabízíme profesionální odtah autovraků a zajišťujeme, aby byla každá část vozu zrecyklována či zlikvidována odpovědným a ekologicky šetrným způsobem. Spolupracujte s námi a přispějte k zachování krásného a čistého prostředí Hněvkovic a celého okresu Havlíčkův Brod.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň