Likvidace vozidel Habry. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Habry. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Habry

Habry – Srdce okresu Havlíčkův Brod

Ležící v malebném srdci Čech, obec Habry se může pyšnit bohatou historií a přírodními krásami. Prochází jí dech vzdušnosti a tradičního českého ducha. Avšak stejně jako mnoho obcí v naší zemi, Habry také čelí moderním výzvám, zejména těm spojeným s ekologií a ochranou životního prostředí.

Ekologie – klíč k udržitelné budoucnosti

V dnešní době, kdy se celý svět potýká s environmentálními výzvami, je důležité mít na mysli, že péče o naši planetu začíná na místní úrovni. Habry jsou obcí, která si váží svého přírodního bohatství a klade důraz na ekologické inovace a řešení.

Ekologická likvidace vozidel – krok správným směrem

Každý rok se v našem regionu vyskytne mnoho starých a nepotřebných vozidel, která představují ekologickou hrozbu. Ponechání těchto autovraků v přírodě nebo na nevhodných místech může vést k znečištění půdy a podzemních vod. Naštěstí existuje řešení – ekologická likvidace vozidel.

Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem v Čechách, včetně obce Habry. Naším hlavním cílem je zajistit, aby stará vozidla byla zpracována odpovědným a ekologicky přátelským způsobem, přičemž zákazníkům poskytneme pohodlnou a bezbolestnou zkušenost. S naším profesionálním přístupem a důrazem na ochranu životního prostředí můžete být jisti, že uděláte to nejlepší pro svůj vůz i pro naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň