Likvidace vozidel Důl. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Důl. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Důl

Důl v okrese Pelhřimov

Důl je malebná obec ležící v srdci okresu Pelhřimov. Charakteristická svou klidnou atmosférou, historickými památkami a bohatou přírodou, Důl je místem, kde historie a příroda společně tvoří harmonický celek.
Ekologie a obec Důl
Přestože je Důl tradiční obcí, její obyvatelé a místní správa kladou velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Přírodní krásy a zelené plochy jsou nedílnou součástí obce, a proto je zde důležité dbát na ekologickou rovnováhu.

Ekologická likvidace vozidel

S růstem počtu vozidel a technologickým pokrokem se zvyšuje potřeba likvidace starých a nepoužívaných vozidel. Je nezbytné postarat se o to, aby byly tyto vozy likvidovány ekologicky a bezpečně, a to nejen z hlediska ochrany životního prostředí, ale také kvůli zajištění bezpečnosti obyvatel.
Naše služby

Děkujeme, že volíte naše služby a přispíváte tak k ochraně našeho životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň