Likvidace vozidel Dolní Libochová. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dolní Libochová. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dolní Libochová

Dolní Libochová – Příroda v harmonii s moderním životem

Dolní Libochová, malebná obec situovaná v srdci Čech, se může pochlubit bohatou historií a nezapomenutelným přírodním rázem. Zelené kopce a klidné cesty tvoří idylický ráj pro všechny, kteří zde žijí či sem zavítají.

Ekologie v praxi

V dnešní době se stále více lidí obrací k ekologii a udržitelnému způsobu života. Dolní Libochová není výjimkou a snaží se o co největší harmonii mezi člověkem a přírodou. Jedním z klíčových aspektů je odpovědná likvidace vozidel.

Význam ekologické likvidace vozidel

Nabídka naší firmy

Naše firma je hrdým poskytovatelem služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Dolní Libochové a dalších částech Čech. Jsme zde, abychom zajistili, že vaše staré vozidlo bude zpracováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy a vaše okolí zůstane čisté a zelené.

Pokud máte auto, které je již za zenitem svého života, neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme rychlý a efektivní odtah autovraků s ohledem na přírodu. V Dolní Libochové a okolí jsme tu pro vás a pro naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň