Likvidace vozidel Dolní Heřmanice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dolní Heřmanice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dolní Heřmanice

Dolní Heřmanice – Malebná obec s důrazem na ekologii

Dolní Heřmanice, idylická obec nacházející se v okrese Žďár nad Sázavou, je známa svou malebnou krajinou a historií, která se odvíjí po staletí. Oblast, která je domovem pro mnohé rodiny, také vykazuje zvýšený zájem o zachování přírodního bohatství a péči o životní prostředí.

Jakožto místní obyvatelé a návštěvníci obce, je důležité nejen obdivovat její přírodní krásu, ale také se podílet na jejím zachování. A právě v tomto duchu přichází na scénu ekologická likvidace vozidel. Autovraky, které se stávají nejen estetickým, ale i ekologickým problémem, mohou být bezpečně a efektivně zpracovány, aniž by zatěžovaly okolní prostředí.

Ekologická likvidace a odtah vozidel v Dolní Heřmanici

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby ekologické likvidace vozidel přímo v Dolní Heřmanici a blízkém okolí. S naším odborným přístupem a důrazem na environmentální standardy zajistíme, že autovraky nebudou dále narušovat krásu obce ani ohrožovat místní ekosystém.

Kromě ekologického zpracování vozidel nabízíme také odtah autovraků, čímž se snažíme odstranit potenciální nebezpečí a zároveň ulehčit majitelům starých či nepojízdných vozidel. Věříme, že naše služby pomáhají nejen jednotlivcům, ale přispívají k celkovému zlepšení a zachování jedinečnosti Dolní Heřmanice.

Pokud hledáte spolehlivou a ekologicky zodpovědnou firmu v oblasti likvidace vozidel, jsme zde pro vás. Naše služby v Dolní Heřmanici jsou k dispozici kdykoliv potřebujete.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň