Likvidace vozidel Dolní Cerekev. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dolní Cerekev. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dolní Cerekev

Dolní Cerekev – Perla okresu Jihlava

Dolní Cerekev je malebná obec ležící v srdci okresu Jihlava. Její historie sahá hluboko do minulosti a dodnes se pyšní zachovalými kulturními památkami, které dotvářejí jedinečný ráz této oblasti. Přírodní prostředí Dolní Cerekve je svědectvím toho, jak harmonie mezi člověkem a přírodou může vytvořit nejen krásný vzhled, ale i zdravé a udržitelné životní prostředí.

Ekologie v srdci Dolní Cerekve

V posledních letech se stává ekologie stále významnějším tématem, a obyvatelé Dolní Cerekve si toto uvědomují. Usilují o zachování krásného a čistého prostředí pro budoucí generace. Ať už jde o recyklaci, kompostování nebo podporu ekologických projektů, občané obce jsou hrdí na svůj přístup k životnímu prostředí.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepší budoucnosti

Každé auto má svou životnost a doba, kdy je třeba se s ním rozloučit. Ne vždy je však jeho likvidace prováděna ekologicky a šetrně k přírodě. Naše firma přináší do Dolní Cerekve služby, které spojují odbornost s ekologickým přístupem. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, přičemž se staráme o to, aby všechny nevyužitelné části vozu byly správně zrecyklovány a nepoškodily tak životní prostředí.

Odtah autovraků s naší firmou

Nepotřebujete se starat o to, jak se svého starého vozu zbavit. Nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova či jiného místa v Čechách. S námi můžete mít jistotu, že vaše auto bude zlikvidováno ekologicky a ve vaší obci zůstane čistší a zelenější místo pro všechny její obyvatele.

Společně s občany Dolní Cerekve se snažíme postarat o lepší a čistší budoucnost. Naše služby jsou krokem správným směrem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň