Likvidace vozidel Dobroutov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dobroutov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dobroutov

Dobroutov – Ekologie a udržitelnost v srdci Čech

Dobroutov je malebná obec v České republice, která kladla vždy důraz na zachování svého přírodního dědictví a historického charakteru.

Základní informace o obci:

Ekologie a udržitelný rozvoj jsou v Dobroutově velmi ceněny. Obec podporuje různé ekologické aktivity, které směřují k ochraně životního prostředí a zajišťují, aby místní komunita byla vždy v harmonii s přírodou.

V rámci tohoto ekologického směřování je důležité se věnovat i odpadním materiálům, které mohou mít negativní dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně zpracovány. Stará auta, která již nejsou v provozu, mohou být zdrojem nebezpečných látek, které mohou kontaminovat půdu a vodu.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

Pro ty, kteří hledají spolehlivý a ekologický způsob, jak se zbavit svého starého vozu v oblasti Dobroutovu, je naše firma tím pravým řešením. Nabízíme vám možnost chránit životní prostředí a zároveň se zbavit starého auta bez jakýchkoli komplikací.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň