Likvidace vozidel Dešov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Dešov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Dešov

Dešov – Malebná perla okresu Třebíč s ekologickým směřováním

Dešov, nacházející se v srdci okresu Třebíč, je obcí, která nejen dýchá historií a přírodní krásou, ale také hlubokým smyslem pro ochranu životního prostředí. Přestože se může pochlubit řadou kulturních a historických památek, obyvatelé Dešova se snaží dbát také na udržitelnost a péči o přírodu v jejich okolí.

V dnešní době je ekologie na prvním místě, a to nejen v globálním měřítku, ale také na místní úrovni v obcích jako je Dešov. A právě tady vstupuje do hry naše firma. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, čímž napomáháme snižování ekologické zátěže, kterou stará a nepojízdná vozidla představují. Naše služby garantují, že autovraky nezůstanou ležet v krajině, kde by mohly škodit přírodě a znečišťovat prostředí.

Nabízíme občanům Dešova a širokého okolí možnost snadné a ekologicky odpovědné likvidace jejich starých vozidel s profesionálním odtahem přímo z domova. Tímto krokem podporujeme místní komunitu v jejich snaze o čistší a zdravější životní prostředí.

Dešov je pro nás nejen obcí s bohatou historií, ale také místem, kde lze v praxi uplatnit ekologické principy a napomoci tak k lepší budoucnosti pro všechny jeho obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň