Likvidace vozidel Daňkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Daňkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Daňkovice

Daňkovice – Skvost okresu Žďár nad Sázavou

Uprostřed malebného kraje Vysočiny leží obec Daňkovice, která je součástí okresu Žďár nad Sázavou. Tato oblast je charakteristická svou nádhernou přírodou, historickými památkami a tradičním lidovým uměním. Obec je jako perla, v níž se mísí historie s moderností, a kde se místní obyvatelé snaží žít v souladu s přírodou.

Směrem k ekologii

V posledních letech nabývá na významu ekologie, a s ní spojená udržitelnost a šetrné zacházení s naším životním prostředím. V obci Daňkovice se tomu věnují s plným nasazením a vědomím toho, jak je důležité chránit přírodu, která je jim tak blízká. Ať už jde o recyklaci, kompostování nebo podporu místních ekologických iniciativ.

Ekologická likvidace vozidel – Krok k lepší budoucnosti

Stále více lidí si uvědomuje, že stará auta, která se už nepoužívají, mohou být značným ekologickým břemenem. Autovraky mohou kontaminovat půdu a vodu, což je nebezpečné nejen pro lidi, ale i pro faunu a flóru okolního prostředí. Ekologická likvidace vozidel je moderní a šetrné řešení, jak se těchto vraků zbavit bez negativního dopadu na životní prostředí.

Nabízíme kompletní služby – od odtahu po likvidaci

Naše firma je hrdá na to, že může být součástí ekologického úsilí obce Daňkovice. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem po celých Čechách a samozřejmě i přímo v Daňkovicích. S našimi profesionálními službami můžete mít jistotu, že vaše vozidlo bude zlikvidováno ekologicky a v souladu s nejnovějšími normami. Díky našemu odtahu se nemusíte starat o přepravu vozidla, my se o vše postaráme za vás.

Společně můžeme přispět k lepší a zelenější budoucnosti pro Daňkovice a celou naši zemi.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň