Likvidace vozidel Číhošť. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Číhošť. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Číhošť

Číhošť – Perla okresu Havlíčkův Brod s ekologickým smýšlením

Číhošť, malebná obec v okrese Havlíčkův Brod, je známá svou půvabnou přírodou a bohatou historií, která se v její krajině odráží. Kolem obce se rozkládají zelené louky, husté lesy a čisté říčky, což dělá z Číhoště ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

V posledních letech se v Číhošti výrazně prohloubilo ekologické smýšlení. Občané si uvědomují, jak je důležité chránit a pečovat o své okolí, a proto podporují různé ekologické aktivity a iniciativy. Jednou z oblastí, která je v současné době velmi aktuální, je ekologická likvidace vozidel. Staré, nefunkční vozy mohou být značným zdrojem znečištění pro životní prostředí, a proto je jejich správná likvidace klíčová.

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Číhošti. Věnujeme se profesionálnímu odtahu autovraků, a to v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Tímto způsobem se snažíme přispět k zachování čistoty a krásy této úžasné obce.

Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro ekologickou likvidaci vašeho vozu v Číhošti, obrate se na nás. Společně můžeme udělat více pro naši planetu a pro budoucí generace občanů Číhoště.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň