Likvidace vozidel Číhalín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Číhalín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Číhalín

Číhalín – Kráska v srdci Čech

V srdci České republiky leží malebná obec Číhalín, jež se pyšní svým bohatým kulturním dědictvím a přírodním krásám. Číhalín je nejen místem, kde historie splývá s přítomností, ale také místem, které si zakládá na zachování své přírody pro budoucí generace.

Ekologie – srdce Číhalína

V Číhalíně je ekologie nesmírně důležitá. Obyvatelé i místní správa jsou si vědomi důležitosti péče o životní prostředí. Několik kroků k udržitelnému rozvoji obce:

Ekologická likvidace vozidel

Stejně tak, jak si obec Číhalín zakládá na své kráse a ekologii, je důležité zajistit, aby stará a nepoužívaná vozidla neničila naše životní prostředí. Zde přichází na řadu ekologická likvidace vozidel – moderní a šetrný způsob, jak se zbavit autovraku.

Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v oblasti Číhalína a blízkém okolí. Nabízíme:

Máte staré auto, které chcete ekologicky zlikvidovat? Spolehně se postaráme o to, aby váš automobil neškodil naší krásné obci a jejím okolí. Přispějte k lepší budoucnosti Číhalína s námi.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň