Likvidace vozidel Cidlina. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Cidlina. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Cidlina

Vítejte v Cidlině, klenotu České krajiny

Cidlina je malebná obec položená v srdci Čech. Její kouzlo spočívá v jedinečné kombinaci malebných přírodních krajin a tradice, které jsou zde živé a dotykatelné. Cidlina je místem, kde se historie mísí s moderností, zatímco udržuje úctu k přírodnímu prostředí.

Ekologické směřování Cidliny

Jednou z charakteristik Cidliny, která ji odlišuje, je její hluboký závazek k ekologii. Obec se snaží být udržitelná a životní prostředí zde hraje velkou roli. Ekologická likvidace vozidel je jedním ze způsobů, jak Cidlina zaručuje udržitelnost svého prostředí.

Naše služby

V naší firmě nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, přičemž dbáme na zachování krajiny, kterou Cidlina miluje a chrání. Naše služby zahrnují:

Věříme v silu místní komunity a v její schopnost pečovat o své prostředí. Naše služby v Cidlině jsou závazkem k ochraně a podpoře této krásné obce. Společně můžeme udržet Cidlinu čistou a zelenou pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň