Likvidace vozidel Chotěbudice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Chotěbudice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Chotěbudice

Chotěbudice: Srdce ekologie v Čechách

Nestojí mnoho míst v Čechách, která by mohla soutěžit s malebným kouzlem a historií obce Chotěbudice. Tato perla uprostřed zelených krajin je nejen svědkem staletí, ale také inspirací pro ty, kteří hledají harmonii s přírodou.

Eko-přístup obce Chotěbudice

Ekologie je pro Chotěbudice nejen módním slovem, ale základem pro budoucnost. Obec je hrdá na svou přírodní krásu a tradici ochrany životního prostředí. A právě zde, v srdci Čech, se rodí nové ekologické směry a inovace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k udržitelné budoucnosti

V souladu s moderním eko-přístupem obce se v Chotěbudicích objevují služby, které pomáhají zachovat krásu a čistotu krajiny. Jednou z nich je ekologická likvidacija vozidel, proces, který zajišťuje, že stará auta nepoškozují naše okolí svými nežádoucími látkami.

Odtah autovraků: Čisté ulice, čisté svědomí

Aby bylo zajištěno, že autovraky nikdy nepoškozují malebný vzhled Chotěbudic a jejich okolí, naše firma nabízí služby odtahu těchto vozidel přímo z vašeho domova. Díky nám se můžete zbavit starého automobilu snadno, rychle a s vědomím, že je o něj postaráno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Náš závazek k ekologii a láska k Chotěbudicím nás motivuje k tomu, abychom vám poskytli nejlepší služby a přispěli k lepší a zelenější budoucnosti pro všechny obyvatele této obce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň