Likvidace vozidel Čečkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Čečkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Čečkovice

O Čečkovicích

Čečkovice jsou malebná obec ležící v srdci České republiky. Toto místo s bohatou historií a přírodními krásami je známé pro svou aktivní komunitu a silné vazby na tradiční hodnoty. Díky své strategické poloze se stalo ideálním místem pro život i podnikání.

Spjatost s přírodou

Obec Čečkovice je hrdá na své přírodní dědictví. Místní krajina je bohatá na zelené plochy, lesy a rybníky, což vytváří úžasnou scenerii pro obyvatele i návštěvníky. Respekt k přírodě je zde všudypřítomný a obec se snaží podporovat ekologické iniciativy a udržitelné chování.

Ekologická likvidace vozidel

Jednou z oblastí, kde se projevuje ekologické smýšlení Čečkovic, je likvidace vozidel. Naše společnost se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Tato služba představuje důležitou část ekologických snah obce.

Proč je ekologická likvidace důležitá?

Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce ohleduplné k životnímu prostředí a současně efektivní a pohodlné pro naše zákazníky. Nabízíme kompletní servis od odtahu vozidla až po jeho ekologickou likvidaci a recyklaci.

Tato služba tak přispívá k udržitelnému rozvoji Čečkovic a zároveň pomáhá chránit přírodní krásy tohoto úžasného místa pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň