Likvidace vozidel Čechočovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Čechočovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Čechočovice

O čarokrásné obci Čechočovice

Čechočovice jsou malebná obec položená v srdci České republiky. S jejími zelenými kopci, poklidnými poli a kulturními památkami, které odrážejí bohatou historii tohoto místa, představují skutečný poklad pro každého, kdo je navštíví.

Příroda a ekologie v Čechočovicích

Čechočovice jsou obec, kde místní obyvatelé a vedení obce dlouhodobě věnují pozornost ochraně životního prostředí. Každý rok se zde konají různé ekologické akce, ať už se jedná o úklid lesů nebo výsadbu stromů. Příroda je zde respektována a pečována.

Ekologická likvidace vozidel

Jako součást jejich úsilí o ochranu životního prostředí, obec vítá služby, jako je ekologická likvidace vozidel. Naše firma je na čele tohoto odvětví a je hrdá na to, že může přispět k trvalé udržitelnosti v Čechočovicích.

Naše služby zahrnují:

Tímto způsobem pomáháme Čechočovicím zůstat čistými a zelenými, přičemž zároveň zabezpečujeme, že stará a nepotřebná vozidla nezatěžují naše životní prostředí.

Přidejte se k nám v ochraně přírody

Připojte se k nám a pomozte nám udržovat Čechočovice krásné a zdravé pro budoucí generace. S naší firmou je ekologická likvidace vozidel snadná a bezstarostná. Ukažme společně, že ekologie a péče o naše okolí je nejen nutností, ale i záležitostí srdce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň