Likvidace vozidel Čachotín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Čachotín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Čachotín

O obci Čachotín

Čachotín je malebná obec ležící v srdci kraje Vysočina. Tato obec je známa svými nádhernými krajinami, bohatou historií a srdnatými obyvateli. Jako malá vesnice, Čachotín se pyšní silným komunitním duchem a udržitelným životním stylem, který respektuje přírodní prostředí.

Ekologie a Čachotín

Ekologie je klíčovým prvkem pro obyvatele Čachotína, který se odráží v jejich péči o přírodní krajinu a snaze žít v souladu s přírodou. Obyvatelé obce se snaží o minimalizaci svého ekologického dopadu a podporu udržitelných praktik, ať už jde o odpadové hospodářství, zemědělství nebo dopravu.

Ekologická likvidace vozidel

Jedním z nejdůležitějších aspektů udržitelnosti v Čachotíně je nakládání s odpadem, což zahrnuje i ekologickou likvidaci vozidel. Autovraky představují potenciální ekologickou hrozbu, pokud nejsou řádně likvidovány. Obsahují totiž různé toxické materiály, které mohou kontaminovat půdu a vodní zdroje.

Naše služby v obci Čachotín

Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem v obci Čachotín. Tímto způsobem se snažíme přispět k ochraně krásné přírody a udržitelnosti obce. Naše služby zahrnují:

Tato opatření zajišťují, že autovraky nezanechávají negativní dopad na životní prostředí. Společnost je hrdá na svůj přínos k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti obce Čachotín.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň