Likvidace vozidel Budíkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Budíkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Budíkov

O Budíkovu

Budíkov je malebná obec situovaná v srdci Čech. Příroda, která tuto oblast obklopuje, je jako vystřižená z pohádky, s hustými lesy a loukami, které jsou ideálním místem pro procházky a pěší turistiku. Jako obec, která si váží svého životního prostředí, je Budíkov pečlivým správcem ekologických hodnot a vysoce oceňuje společnosti, které podporují udržitelnost a ekologickou odpovědnost.

Naše ekologické služby v Budíkovu

Naše firma je hrdá na to, že je součástí ekologické iniciativy v Budíkovu. Poskytujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což je služba, která se zabývá odpovědným a udržitelným způsobem nakládání s autovraky.
Naše služby zahrnují:

Naší misí je pomoci občanům Budíkova a okolních oblastí udržovat jejich obec čistou a zelenou, zatímco se zároveň efektivně vypořádávají s nepotřebnými vozidly. Díky naší službě můžete snadno a bez starostí přispět k ochraně přírody, která je pro obec Budíkov tak cenná.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň